Ogłoszenia parafialne - 7 kwietnia 2013 r.

ks. Sebastian Pakulski.

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Ofiary zebrane do skarbon przeznaczamy na diecezjalną działalność Caritas.

Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Święto to w tym roku przeniesiono z 25 marca ponieważ wypadało ono w Wielkim Tygodniu.  Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00.

 

W czasie wakacji wspólnie z parafią św. Maksymiliana Kolbego organizowane są dwie pielgrzymki autokarowe: 11 dniowa pielgrzymka do Włoch od 18 do 28 lipca i 6 dniowa pielgrzymka do Lwowa i na Kresy od 5 do 10 sierpnia.  Zapisy u ks. Łukasza

Na początku wakacji organizujemy 4-dniową pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Bliższe informacje można uzyskać we wtorki w kancelarii parafialnej. Zapisy prowadzi ks. Sebastian.

Dziś o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji osiemnastolatków, prosząc Boga o błogosławieństwo na dalszą drogę życia i dziękując za wszystkie dotychczasowe łaski. Wszystkich osiemnastolatków wraz z rodzicami zapraszamy do auli na wspólny tort radości.

Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na ogrzewanie kościoła.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.

Dnia 10 kwietnia obchodzić będziemy 73. Rocznicę zbrodni katyńskiej oraz 3. Rocznicę katastrofy smoleńskiej. Z tej okazji zostanie odprawiona Msza św. 10 kwietnia o godz. 10.00. Po Mszy św. przejdziemy ulicami miasta do parku przy ul. Kolejowej, gdzie odbędzie się modlitwa przy Krzyżu Katyńskim i złożenie kwiatów.

Zachęcamy do nabywania  „Gościa niedzielnego” i „Michała.