Ogłoszenia 7 maja 2017 r.

ks. Sebastian Pakulski.

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych każdego dnia po mszy św. wieczornej.
 2. Dnia 8 maja po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej śmierci.
 3. Dnia 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława Biskupa Męczennika. Z tej racji zapraszamy na msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. Dnia 11 maja po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 5. Koło Przyjaciół Radio Maryja przy parafii św. Michała w Płońsku organizuje od 23 do 25.06.2017 r. pielgrzymkę w 100 rocznicę objawień fatimskich na Krzeptówki do Zakopanego. koszt 330 zł. Zapisy u p. Wojciecha Paruszewskiego .
 6. W tym roku obchodzimy 100. rocznicę objawień fatimskich. Z tej racji zapraszamy 13 maja o godz. 19.00 na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z figurą Matki Bożej fatimskiej. O godz. 19.00 rozpocznie się msza św. dziękczynna za objawienia Matki Bożej. Po zakończeniu Eucharystii wyruszymy procesyjne z figurą Matki Bożej z naszej parafii do parafii św. Maksymiliana. Prosimy o zabranie na procesję świec.
 7. Próby przed bierzmowaniem odbędą się w następujących terminach:
 • poniedziałek godz. 19.00—próba dla kandydatów do bierzmowania
 • Piątek godz. 19.00—próba dla kandydatów i świadków bierzmowania.
 1. Wczoraj podczas XXIV Sacrosongu diecezji płockiej w Gostyninie nasz schola parafialna Gwiazdeczki Michała zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz opiekunom grupy ks. Dawidowi Witkowskiemu i panu organiście Bogdanowi Wiśniewskiemu za zaangażowanie i włożoną pracę w ciągu całego roku i przed festiwalem oraz rodzicom, którzy troszczą się o to by dzieci systematycznie przychodziły na próby.
 1. W przyszłą sobotę 13 maja w naszej parafii odbędzie się maraton biblijny w formie publicznego czytania Pisma świętego, w tym roku będziemy czytać Nowy Testament począwszy od Listu św. Pawła Apostoła do Galatów aż do Apokalipsy św. Jana Apostoła. Początek o godzinie 10.00 przed naszym kościołem, zakończenie o godzinie 18.00. Jeśli byłby ktoś chętny do czytania Pisma świętego podczas maratonu to serdecznie zapraszamy do zakrystii.