Ogłoszenia parafialne – 28 maja 2017 r.

ks. Sebastian Pakulski.

  1. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. W tym dniu pragniemy podziękować wszystkim którzy włączyli się przygotowanie dzieci do tego niezwykłego dnia. Księdzu. Łukaszowi i paniom katechetkom: Monice Mączyńskiej, Aldonie Gutowskiej oraz Marzenie Sadowskiej składamy Bóg zapłać za prowadzenie prób przed dzisiejszą  uroczystością.
  2. Dzieci komunijne zapraszamy w tym tygodniu w ramach białego tygodnia na msze św. o godz. 18.00.
  3. W ubiegły wtorek odbyło się bierzmowania młodzieży naszej parafii. Składamy Bóg zapłać osobom wspomagającym przygotowanie tegorocznych kandydatów do bierzmowania: panu Sławomirowi Kowalskiemu, pani Monice Karwowskiej-Gloch oraz panu Mariuszowi Augustyniakowi.
  4. Pragniemy podziękować dzieciom pierwszokomunijnym, które w ramach białego tygodnia złożyły ofiarę na cele misyjne w ramach akcji Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci, w wysokości 1394, 91 zł.
  5. Piątek będzie pierwszy piątkiem czerwca. Zapraszamy tego dnia na msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.00 i 18.00. Sakrament pokuty i pojednania sprawowany będzie przez cały dzień pomiędzy mszami.
  6. Również w piątek Zespół Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie przeżywał będzie Dzień Patrona. Z tej racji o godz. 8.30 zapraszamy na msze św. w intencji nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkół.
  7. Sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca. O godz. 8.00 msza św. w intencji Kół Żywego Różańca.
  8. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną.