Ogłoszenia parafialne – 11 czerwca 2017 r.

ks. Sebastian Pakulski.

  1. Koło przyjaciół Radio Maryja  zaprasza na wyjazd do Częstochowy dnia 09.07.2017r.  na uroczystości powstania radia. Wyjazd  o godz. 5.00 rano z parkingu przy kościele św. Michała (wyjazd wspólny z parafią św. Maksymiliana i św. Urbana w Baboszewie).
  2. W dniu dzisiejszym Ksiądz Proboszcz obchodzi 40. rocznicę święceń kapłańskich. Życzymy Księdzu Proboszczowi długich lat w zdrowiu, dalszej owocnej pracy duszpasterskiej, opieki Maryi w trudach posługi kapłańskiej.
  3. Za tydzień swój jubileusz 48-lecia kapłaństwa będzie obchodził Ksiądz kan. Edmund. Życzymy Księdzu Kanonikowi wielu łask Bożych, zdrowia, wielu lat życia i Bożego błogosławieństwa na dalsze lata kapłaństwa.
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się w auli parafialnej spotkania uczestników Pielgrzymki Rowerowej do Lwowa.
  5. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej 13 czerwca o g. 20.00. Wcześniej odmówimy różaniec, a po Mszy św. przejdziemy w procesji z figurą Matki Bożej i lampionami wokół kościoła.
  6. W czwartek 15 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte będą w tym dniu odprawiane jak w niedzielę ( z wyjątkiem g. 16.00 – nie będzie Mszy św.) Po Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się Procesja Eucharystyczna tradycyjną już trasą – ulicami: Płocką, Wolności, Jędrzejewicza, Grunwaldzką i Placem 15 Sierpnia do czterech ołtarzy. Zachęcamy do udziału w tej uroczystości.